Kvalitex Bavlněné povlečení Nordic Frida bílá, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Nová kolekce Nordic potěší milovníky geometrických vzorů i zastánce přírodních motivů. Světlé barvy, geometrické vzory,... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Nordic Frida bílá
Značka: Kvalitex
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Nová kolekce Nordic potěší milovníky geometrických vzorů i zastánce přírodních motivů. Světlé barvy, geometrické vzory,...

Nová kolekce Nordic potěší milovníky geometrických vzorů i zastánce přírodních motivů. Světlé barvy, geometrické vzory, tak vypadá skandinávský styl, který je aktuálním trendem v bydlení. Povlečení z kolekce Nordic je vyrobené z kvalitní husté bavlněné tkaniny. Bavlněné povlečení FRIDA bílá zdobí černý minimalistický geometrický vzor na bílém podkladu. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Povlečení je vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm

Hodně žádaný kousek Kvalitex Bavlněné povlečení Nordic od značky s dlouholetou tradicí Kvalitex lze pořídit na našich stránkách teď právě za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 799 Kč.