Kvalitex Bavlněné povlečení Provence Beatrice šedá, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Ložní povlečení z kolekce PROVENCE je vyrobeno z husté bavlněné tkaniny. Tato kolekce se vyznačuje převážně květinovými... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Provence Beatrice šedá
Značka: Kvalitex
899 Kč
Ověřit dostupnost »
Ložní povlečení z kolekce PROVENCE je vyrobeno z husté bavlněné tkaniny. Tato kolekce se vyznačuje převážně květinovými...

Ložní povlečení z kolekce PROVENCE je vyrobeno z husté bavlněné tkaniny. Tato kolekce se vyznačuje převážně květinovými vzory. Bavlněné povlečení Beatrice šedá zdobí romantické růžové květy na šedém podkladu. Povlečení je vyrobeno se zipovým uzávěrem. Všitý zip patří dnes mezi vysoce žádané a to z důvodu velmi snadného převlékání lůžkovin. K výrobě je použit zipový uzávěr s peckovým jezdcem, který nevyčnívá z povlečení. Zapínání povlečení je vyrobené s tzv. zámkem, kde není zip v plné šíři povlečení, ale je odšitý 10 cm od kraje, rohy povlečení jsou tedy zpevněné. Před prvním použitím prosím povlečení vyperte. Rozměry povlečení uvádíme již po vysrážení, kde je nové povlečení vyrobeno s rozměrovou rezervou. Povlečení perte, sušte a žehlete naruby.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Povedený produkt Kvalitex Bavlněné povlečení Provence Beatrice šedá, 140 x 220 cm, 70 od populárního výrobce Kvalitex lze nakoupit v naší nabídce levně! Nyní nakoupíte za 899 Kč.