Kvalitex Bavlněné povlečení Provence Viento béžová, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Kouzelné bavlněné povlečení ve venkovském stylu Viento béžová je oboustranné, kombinuje romantický vzor drobných růžiček... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Provence Viento béžová
Značka: Kvalitex
1 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Kouzelné bavlněné povlečení ve venkovském stylu Viento béžová je oboustranné, kombinuje romantický vzor drobných růžiček...

Kouzelné bavlněné povlečení ve venkovském stylu Viento béžová je oboustranné, kombinuje romantický vzor drobných růžiček a decentního béžového proužku. Podle nálady tak povlečení můžete otáčet a lůžko bude pokaždé jiné. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Povlečení je vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

1x povlak polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Výjimečný kousek Kvalitex Bavlněné povlečení Provence Viento béžová, 140 x 200 cm, 70 x od našeho známého výrobce Kvalitex snadno můžete sehnat tady za rozumné peníze. Nabídky již od 1 499 Kč.