Kvalitex Bavlněné povlečení světle šedá

Klasické bavlněné povlečení ve světle šedé barvě vytváří velmi moderní vzhled a nechá se snadno kombinovat s ostatními... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení světle
Značka: Kvalitex
789 Kč
Ověřit dostupnost »
Klasické bavlněné povlečení ve světle šedé barvě vytváří velmi moderní vzhled a nechá se snadno kombinovat s ostatními...

Klasické bavlněné povlečení ve světle šedé barvě vytváří velmi moderní vzhled a nechá se snadno kombinovat s ostatními barvami. Vaše ložnice získá na kráse. Povlečení je vyrobeno z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí, vyniká vysokou stálobarevností a je mimořádné příjemné na dotek, což je zárukou maximálního pohodlí při odpočinku. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu.Povlečení je vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Vysoce kvalitní produkt Kvalitex Bavlněné povlečení světle lze získat v pohodě na našem webu ve známé sekci ložní povlečení. Vyberte si ostatní výrobky z této známé sekce za výprodejovou cenu. Přední výrobce Kvalitex dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky . To ale však není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Kvalitex. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější výrobek Kvalitex Bavlněné povlečení světle od dodavatele zboží Kvalitex máte možnost nakoupit právě teď u nás opravdu výhodně. Výhodně za 789 Kč.