Kvalitex Bavlněné povlečení Victoria bílá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Dopřejte si toto stylové bavlněné povlečení s jemným romantickým vzorem. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Victoria bílá
Značka: Kvalitex
629 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si toto stylové bavlněné povlečení s jemným romantickým vzorem. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na...

Dopřejte si toto stylové bavlněné povlečení s jemným romantickým vzorem. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Povlečení je z obou stran stejné. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Povlečení je vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm
Tento neodolatelný produkt máte možnost dostat teď na našem webu ve známé rubrice ložní povlečení. Připravili jsme pro vás ještě další zboží z naší sekce za báječnou cenu!

Ve slevě kus Kvalitex Bavlněné povlečení Victoria bílá, 220 x 200 cm, od oblíbené značky Kvalitex pohodlně nakoupíte zrovna dneska za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 629 Kč.