Kvalitex Chránič matrace prošitý z dutého vlákna, 90 x 200 cm

Prošitý chránič matrace dokonale ochrání matraci před mechanickým poškozením a díky preciznímu zpracování se vyznačuje... více informací »
Kvalitex Chránič matrace prošitý z dutého vlákna
Značka: Kvalitex
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Prošitý chránič matrace dokonale ochrání matraci před mechanickým poškozením a díky preciznímu zpracování se vyznačuje...

Prošitý chránič matrace dokonale ochrání matraci před mechanickým poškozením a díky preciznímu zpracování se vyznačuje dvojnásobnou životností. Výplň chrániče je 100% pojené duté vlákno, které má dlouholetou trvanlivost, a to převážně díky správné tuhosti rouna; potah chrániče je z příjemného a měkkého mikrovlákna. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu, a díky tomuto ho lze snadno přichytit k matraci. Prošití do čtverců v podélném i příčném směru zajišťuje stabilitu vlákna a zabraňuje ho proti posunu. Díky své nasákavosti vtahne do sebe vlhkost a zajistí tak optimální podmínky pro kvalitní spánek. Sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.Oblíbený produkt můžete koupit ještě tady na webu ve známé sekci chrániče na matrace. Mrkněte na nové produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu. Přední výrobce Kvalitex vás obohatí o prvotřídní produkty. se zárukou dlouhé životnosti. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Kvalitex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní produkt Kvalitex Chránič matrace prošitý z dutého vlákna, 90 od kvalitní společnosti Kvalitex můžete získat u nás nyní za výhodné peníze! Teď za akční cenu 999 Kč.