Kvalitex Povlak na polštář Zen, 70 x 90 cm, 70 x 90 cm

Decentní barva a relaxační oblázky jako motiv na povlaku na polštář Zen. Doporučujeme jako doplněk k povlečení Zen, který je... více informací »
Kvalitex Povlak na polštář Zen
Značka: Kvalitex
159 Kč
Ověřit dostupnost »
Decentní barva a relaxační oblázky jako motiv na povlaku na polštář Zen. Doporučujeme jako doplněk k povlečení Zen, který je...

Decentní barva a relaxační oblázky jako motiv na povlaku na polštář Zen. Doporučujeme jako doplněk k povlečení Zen, který je vyrobený ze stejné látky, bavlny deluxe, i ve stejných barvách a motivu. Polštářek lze použít i jako samostatnou dekoraci do interiéru. Povlak je s praktickým zapínáním na zip. Povlaky na polštářky jsou šité z metráže, díky rozmanitosti vzoru může být každý povlak trochu jiný. Foto je pouze ilustrační.Unikátní a žádaný produkt získáte ještě tady a teď na našich stránkách v kategorii ložní povlečení! Vyhledejte si unikátní produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online.

Unikátní a oblíbený produkt Kvalitex Povlak na polštář Zen, 70 x 90 cm, 70 x od naší známé značky Kvalitex máte možnost najít na našich stránkách nyní se slevou! Stojí teď u nás 159 Kč.