Kvalitex Saténové povlečení Jaro zelené, 200 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Saténové povlečení Jaro zelené představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Saténové povlečení Jaro zelené... více informací »
Kvalitex Saténové povlečení Jaro zelené
Značka: Kvalitex
2 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Saténové povlečení Jaro zelené představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Saténové povlečení Jaro zelené...

Saténové povlečení Jaro zelené představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Saténové povlečení Jaro zelené kombinuje rozkvetlé větvičky a jemný podklad s pistáciovým nádechem. Saténové povlečení je vyrobené z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Použitá tkanina je velmi kvalitní a zároveň jemná. Pevnost tkaniny je zachována. Povlečení je hřejivé a velmi příjemné na omak. Svůj exkluzivní povrch si bavlněný satén získává díky speciálnímu výrobnímu procesu, kterému se říká mercerování. Díky tomuto postupu se dosáhne zvýšení pevnosti materiálu a zvýraznění barev. Saténové povlečení je opatřeno zapínáním na zip s peckovým jezdcem. Zapínání není po celé šíři povlečení, je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení má snadno žehlivou úpravu a nemačká se. Povlaky u polštářů jsou bez okrasného lemu. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm, po prvním vyprání dojde ke sražení materiálu na požadované rozměry. Vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 200 x 200 cm
Designový produkt jde získat taky na našem webu zařazený v rubrice ložní povlečení! Nyní získáte parádní výrobky z této sekce za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Kvalitex dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty . Podívejte se sami! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky Kvalitex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený kus Kvalitex Saténové povlečení Jaro zelené, 200 x od výrobce se skvělou pověstí Kvalitex máte možnost sehnat zde za báječnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 199 Kč.