Kvalitex Saténové povlečení Luxury Collection bílá, 240 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Saténové povlečení z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Materiál s velmi pevnou vazbou materiálu. Povlečení je vyrobeno v... více informací »
Kvalitex Saténové povlečení Luxury Collection bílá
Značka: Kvalitex
1 139 Kč
Ověřit dostupnost »
Saténové povlečení z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Materiál s velmi pevnou vazbou materiálu. Povlečení je vyrobeno v...

Saténové povlečení z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Materiál s velmi pevnou vazbou materiálu. Povlečení je vyrobeno v České republice.Saténové povlečení se zipovým uzávěrem je opatřen peckovým jezdcem. Povlečení má snadno žehlivou úpravu a nemačká se. Povlaky u polštářů jsou vyrobeny bez okrasného lemu. Doporučujeme prát po rubu v pracích prostředcích na jemné a barevné prádlo. Tento levný produkt máte možnost nakoupit již dnes tady a teď na našem webu v rubrice ložní povlečení! Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z této oblíbené kategorie ve slevě!

Diskontní produkt Kvalitex Saténové povlečení Luxury Collection bílá, 240 x 220 cm, 2 ks od kvalitní společnosti Kvalitex snadno můžete sehnat zrovna dnes za výhodné peníze! Stojí teď u nás 1 139 Kč.