Matějovský Bavlněné povlečení Holy, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Černobílá ložnici sluší v každé roční době. S vánočním povlečením Holy bude vaše ložnice sváteční a moderní... více informací »
Matějovský Bavlněné povlečení Holy
Značka: Matějovský
1 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Černobílá ložnici sluší v každé roční době. S vánočním povlečením Holy bude vaše ložnice sváteční a moderní...

Černobílá ložnici sluší v každé roční době. S vánočním povlečením Holy bude vaše ložnice sváteční a moderní zároveň. Díky kreativnímu zpracování můžete při stlaní experimentovat. Povlak na přikrývku je z jedné strany posetý kresbou menších a větších stromků, sněhových vloček a drobných puntíků. Spodní strana cíchy je tvořena bílou, šedou a černou kostkou, jak je částečně vyobrazeno na fotografii. Povlak na polštář je z každé strany jiný – zadní strana s černým podkladem zachycuje bílé sněhové vločky a řadu stromků na spodní straně. Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem. Povlaky na polštářky 40/40 cm se šijí ze stejné látky jako ložní povlečení, vzhledem k rozmanitosti vzoru může být každý povláček jiný. Souprava obsahuje: 1x povlak na polštář 70 x 90 cm 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Tento vynikající kus Matějovský Bavlněné povlečení Holy, 140 x 200 cm, 70 x od této skvělé značky Matějovský můžete koupit zrovna za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 1 199 Kč.