Matějovský Kuchyňská utěrka Snowman, 50 x 70 cm, sada 2 ks

Kuchyňské bavlněné utěrky s příměsí bambusového vlákna si okamžitě zamilujete! Jsou úžasně hebké, mimořádně savé a... více informací »
Matějovský Kuchyňská utěrka Snowman
Značka: Matějovský
349 Kč
Ověřit dostupnost »
Kuchyňské bavlněné utěrky s příměsí bambusového vlákna si okamžitě zamilujete! Jsou úžasně hebké, mimořádně savé a...

Kuchyňské bavlněné utěrky s příměsí bambusového vlákna si okamžitě zamilujete!
Jsou úžasně hebké, mimořádně savé a díky elegantnímu vzhledu se stanou stylovým doplňkem vaší kuchyně. Jedním z hlavních benefitů bambusového vlákna je přirozená antibiotická funkce, která zabraňuje tvorbě plísní a bakterií. Bambusová viskóza tak přímo vybízí k využití právě v kuchyni. Prvotřídní bavlněné příze zajišťují skvělou savost a bambusová viskóza přispívá k tomu, že utěrky velmi rychle schnou. Při výrobě bambusových utěrek jsme vedle uživatelského komfortu mysleli také na přírodu. Pěstování bambusu je šetrné k životnímu prostředí, proto je vhodné jeho široké využití v textilním průmyslu. Precizní digitální potisk je zajištěn ekologickými barvami a set utěrek je elegantně zabalen do papírové krabičky v přírodním provedení. Kvalitní a žádaný výrobek Matějovský Kuchyňská utěrka Snowman, 50 x 70 cm, sada 2 ks pořídíte přímo tu v oblíbené sekci utěrky! Nyní můžete koupit parádní výrobky z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel Matějovský vám nabízí skvělý sortiment za skutečně nízé ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Velmi oblíbený produkt Matějovský Kuchyňská utěrka Snowman, 50 x 70 cm, sada 2 od výrobce se zárukou kvality Matějovský lze sehnat v naší online nabídce za super peníze. Teď za akční cenu 349 Kč.