Matějovský Osuška Eucalypta máslová, 70 x 140 cm

Sametově hebké na dotek, úžasně savé a elegantní. Takové jsou ručníky s vysokým podílem lyocellového vlákna z nové... více informací »
Matějovský Osuška Eucalypta máslová
Značka: Matějovský
389 Kč
Ověřit dostupnost »
Sametově hebké na dotek, úžasně savé a elegantní. Takové jsou ručníky s vysokým podílem lyocellového vlákna z nové...

Sametově hebké na dotek, úžasně savé a elegantní. Takové jsou ručníky s vysokým podílem lyocellového vlákna z nové exkluzivní řady Eucalypta. Ručníky jsou přirozeně antibakteriální, rychle schnou a jejich výroba je navíc ekologicky šetrná. Sametově hebké vlákno z eukalyptu se postará i o tu nejcitlivější pokožku.  Tencel je obchodní název pro tkaninu zvanou lyocell. Jedná se o druh viskózy vyrobené z rozdrcených dřevěných vláken eukalyptu, resp. z buničiny, která je na dotek neuvěřitelně měkká a příjemná. Lyocellové vlákno je pevné, vysoce odolné, nemačkavé a mimořádně rychle schne. Produkty vyrobené z lyocellového vlákna jsou prodyšné, přirozeně termoregulační, výborně odvádějí vhlkost a jsou nenáročné na údržbu. Vlákno je navíc přirozeně antibakteriální a nepohlcuje pachy. Ručníky Eucalypta jsou vhodné do koupelen bez možnosti přirozeného větrání. Ručníky jsou opatřeny poutkem. Unikátní výrobek Matějovský Osuška Eucalypta máslová, 70 x 140 cm najdete právě tady u nás umístěný v rubrice ručníky. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této sekce za báječnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Matějovský poskytuje velmi kvalitní výrobky . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Levný produkt Matějovský Osuška Eucalypta máslová, 70 x od populární značky Matějovský pohodlně získáte tady za výborné peníze. Nabídka od 389 Kč.