Modrá ovčí kožešina Native Natural Sheep, 60 x 120 cm

Ať už tuto kožešinu položíte na zem, či ji jen ledabyle přehodíte přes nábytek, můžete si být jisti, že dodá vašemu domovu... více informací »
Modrá ovčí kožešina Native Natural Sheep
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Ať už tuto kožešinu položíte na zem, či ji jen ledabyle přehodíte přes nábytek, můžete si být jisti, že dodá vašemu domovu...

Ať už tuto kožešinu položíte na zem, či ji jen ledabyle přehodíte přes nábytek, můžete si být jisti, že dodá vašemu domovu eleganci a punc luxusu. Pochází z výběrové novozélanské ovčí kůže charakteristické neodolatelnou měkkostí a prémiovou kvalitou.

Vzhledem k přírodní povaze materiálu se jednotlivé kousky mohou lehce lišit ve velikosti, barvě i textuře.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Níže jsme vám proto detailně sepsali, jak na to:
Kožešinu lze při ušpinění vyprat na 30 °C pomocí programu na vlnu a přípravku na ni určených. Následně ji vysušte naplocho na čerstvém vzduchu. Vyhněte se raději sušičce i topení.

Tento oblíbený kousek Modrá ovčí kožešina Native Natural Sheep, 60 x 120 cm máte možnost získat právě teď na webu v populární rubrice koberce a rohožky! Nyní můžete získat ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Super produkt Modrá ovčí kožešina Native od značky Native Natural jednoduše můžete najít ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 1 990 Kč.