Modro-bílý koberec Zala Living Noble, 200 x 290 cm

Moderní koberec, který rozzáří fádní podlahu by měl být stálicí v každé domácnosti. Sáhněte tedy po tomto kousku od značky... více informací »
Modro-bílý koberec Zala Living Noble
Značka: Zala Living
4 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní koberec, který rozzáří fádní podlahu by měl být stálicí v každé domácnosti. Sáhněte tedy po tomto kousku od značky...

Moderní koberec, který rozzáří fádní podlahu by měl být stálicí v každé domácnosti. Sáhněte tedy po tomto kousku od značky Zala Living, jehož povrch zdobí čisté geometrické linie a oku příjemné barevné tóny. Zároveň je vyrobený z polypropylenu, který je odolný proti oděru, neabsorbuje vlhkost a má antistatické vlastnosti.


Velmi oblíbený kousek Modro-bílý koberec Zala Living Noble, 200 x 290 cm lze zakoupit právě teď u nás zařazený v sekci koberce. Vyhledejte si kvalitní produkty z této rubriky za báječnou cenu! Přední výrobce Zala Living pro vás vyrábí špičkový sortiment za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Zala Living. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Modro-bílý koberec Zala Living Noble, s osvědčenou značkou Zala Living jde nakoupit na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Akční ceny již od 4 190 Kč.