Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Malaga, 120 x 170 cm

Stylové provedení, kvalitní materiál a možnost využití i venku. Právě tím vás koberce značky NORTHRUGS zaujmou. Tento... více informací »
Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Malaga
Značka: NORTHRUGS
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Stylové provedení, kvalitní materiál a možnost využití i venku. Právě tím vás koberce značky NORTHRUGS zaujmou. Tento...

Stylové provedení, kvalitní materiál a možnost využití i venku. Právě tím vás koberce značky NORTHRUGS zaujmou.

Tento nápaditý kousek je vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Koberec tak využijete nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.

• německá kvalita
• odolný, možné umístit i ven
• krásné barvy, které nevyblednou
• nádherné motivy a vzory

Exkluzivní produkt Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Malaga, 120 x 170 cm je k sehnání právě nyní tu na našem webu umístěný v kategorii venkovní koberce. Nyní pořídíte jiné produkty z této rubriky za super peníze. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky NORTHRUGS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel NORTHRUGS dodává vysoce kvalitní produkty. za parádní cenu. Nové kousky každý den.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS od společnosti s úžasnou pověstí NORTHRUGS pořídíte momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Ceny již od 1 790 Kč.