Modro-šedý koberec Flair Rugs Reza, 80 x 150 cm

Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Reza od anglické značky Flair Rugs. Tento moderní fešák byl... více informací »
Modro-šedý koberec Flair Rugs Reza
Značka: Flair Rugs
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Reza od anglické značky Flair Rugs. Tento moderní fešák byl...

Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Reza od anglické značky Flair Rugs.

Tento moderní fešák byl utkán ze 100% polypropylenu, který se postará o jeho měkkost, odolnost proti skvrnám a snadnou údržbu. Antistatické vlastnosti pak ocení zejména ti z nás, kterým doma pobíhá nějaký chlupatý mazlíček.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Velmi prodávaný kousek Modro-šedý koberec Flair Rugs Reza, 80 x 150 lze koupit právě nyní tady na našem webu v oblíbené rubrice koberce. Nyní pořídíte nové produkty ze zmíněné sekce v bezva akci. Oblíbený výrobce Flair Rugs má v nabídce prvotřídní zboží. za příznivou cenu!

Tento akční a ve slevě produkt Modro-šedý koberec Flair Rugs Reza, 80 x od společnosti se zárukou kvality Flair Rugs můžete dostat na našich stránkách nyní se slevou. Nyní zakoupíte za 1 390 Kč.