Modrý koberec Mint Rugs Loft, 80 x 150 cm

Pořiďte si koberec, který se stane jemnou dominantou pokoje! Pastelové tóny a jemné dekory budou ladit v každém interiéru a stanou... více informací »
Modrý koberec Mint Rugs Loft
Značka: Mint Rugs
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Pořiďte si koberec, který se stane jemnou dominantou pokoje! Pastelové tóny a jemné dekory budou ladit v každém interiéru a stanou...

Pořiďte si koberec, který se stane jemnou dominantou pokoje! Pastelové tóny a jemné dekory budou ladit v každém interiéru a stanou se tak nenásilným kouskem, který si vaše bosé nohy zamilují!

Polypropylenové koberce se navíc vyznačují odolností vůči chemikáliím, minimální navlhavostí a nevytváří žmolky.


Hodně prodávaný produkt Modrý koberec Mint Rugs Loft, naleznete aktuálně tady a teď na našem webu v populární kategorii koberce. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Mint Rugs. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Mint Rugs poskytuje velmi kvalitní zboží. se zárukou dlouhé životnosti!

Hodně žádaný kus Modrý koberec Mint Rugs Loft, od značky s dlouholetou historií Mint Rugs můžete nakoupit zrovna dneska za výprodejovou cenu. V současnosti za 1 890 Kč.