Modrý koberec Mint Rugs Luna, 200 x 290 cm

Geometrický, ale přece něžný vzor koberce z kolekce Luna vynikne v interiéru laděném do sofistikovaného glamour stylu. Která... více informací »
Modrý koberec Mint Rugs Luna
Značka: Mint Rugs
8 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Geometrický, ale přece něžný vzor koberce z kolekce Luna vynikne v interiéru laděném do sofistikovaného glamour stylu. Která...

Geometrický, ale přece něžný vzor koberce z kolekce Luna vynikne v interiéru laděném do sofistikovaného glamour stylu. Která z jeho barevných variant bude pro vás ta pravá? Odvážná sytě zelená, nebo elegantní béžová?

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Tento velmi žádaný produkt Modrý koberec Mint Rugs můžete najít zrovna na našem webu ve známé rubrice koberce! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z naší rubriky za báječnou cenu! Dodavatel Mint Rugs vás obohatí o kvalitní sortiment za mimořádně nízké ceny.

Nejprodávanější produkt Modrý koberec Mint Rugs Luna, 200 x 290 od kvalitní značky Mint Rugs jednoduše naleznete u nás teď až neuvěřitelně levně. Levně za 8 290 Kč.