Modrý koberec Universal Mya Geo, 80 x 150 cm

S polypropylenovými koberci od značky Universal jistě nešlápnete vedle. V interiéru zapůsobí především díky modernímu vzhledu... více informací »
Modrý koberec Universal Mya Geo
Značka: Universal
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
S polypropylenovými koberci od značky Universal jistě nešlápnete vedle. V interiéru zapůsobí především díky modernímu vzhledu...

S polypropylenovými koberci od značky Universal jistě nešlápnete vedle. V interiéru zapůsobí především díky modernímu vzhledu a vás zase potěší svou nezaměnitelnou funkčností.

Mezi jeho hlavní přednosti totiž patří vysoká odolnost proti oděru a elasticita vláken. Díky vysokému koeficientu tepelné vodivosti se navíc skvěle hodí do místností s podlahovým topením.


Vysoce kvalitní kus máte možnost dostat prostě u nás umístěný v sekci koberce! Připravili jsme ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce za super ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další produkty od výrobce Universal. Najdete je níže na této stránce. Oblíbená značka Universal dodává vynikající sortiment.. Přesvědčte se.

Ve slevě tento produkt Modrý koberec Universal Mya Geo, od oblíbené značky se zárukou kvality Universal snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za 1 590 Kč.