Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 140 x 200 cm

Kolekce Margot od značky Universal vyniká plastickým motivem a elegantním laděním. Snadno kombinovatelný odstín na sebe nestrhává... více informací »
Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul
Značka: Universal
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce Margot od značky Universal vyniká plastickým motivem a elegantním laděním. Snadno kombinovatelný odstín na sebe nestrhává...

Kolekce Margot od značky Universal vyniká plastickým motivem a elegantním laděním. Snadno kombinovatelný odstín na sebe nestrhává všechnu pozornost, ale příjemně dokresluje atmosféru celé místnosti.

Jemný lesk viskózy vnese do místnosti luxusní dojem. Hebkost tohoto přírodního materiálu oceníte na první dotek a nadšené ekology jistě potěší fakt, že jde o volbu šetrnou k životnímu prostředí. Celulóza, která je základem pro výrobu se totiž získává z dobře obnovitelných druhů dřeva nebo recyklované bavlny.


Akční a ve slevě produkt Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 140 x 200 cm získáte právě teď u nás v oblíbené kategorii koberce. Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny! Významná značka Universal svým zákazníkům dodává špičkové výrobky ! Však to vidíte sami.

Tento exkluzivní produkt Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, od našeho známého výrobce Universal lze pořídit v naší online nabídce za skvělou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 990 Kč.