Modrý polštář s vysokým podílem bavlny Södahl Klara, 40 x 60 cm

Zlevněný produkt Modrý polštář s vysokým podílem bavlny Södahl Klara, od značky s dlouholetou historií Södahl snadno pořídíte momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 1 890 Kč. EAN: AF263794120
Modrý polštář s vysokým podílem bavlny Södahl Klara
Značka: Södahl
1 890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Přírodní bavlna v tandemu s příjemnou viskózou. A to vše s úctou k přírodě a zvířatům. Užijte si jemné objetí nejkvalitnějších textilií ve spojení s pravou péřovou výplní. Dánsko-norská značka Södahl navíc svým polštářům navrch přidala i trendový minimalistický design v duchu severské elegance.

Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými vlákny, která jsou zároveň obnovitelnými zdroji. Výplňové peří pochází výhradně z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a to pouze šetrnou recyklací. Výplň má přirozeně hřejivé účinky, které vám přijdou vhod především o zimních večerech.

Tento půvabný kousek od značky Södahl je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu.