Modrý venkovní koberec NORTHRUGS Karo, 80 x 200 cm

Koberec na ven? Koberec, který můžu mít na zahradě, terase nebo u bazénu? Je to tak. Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS je... více informací »
Modrý venkovní koberec NORTHRUGS Karo
Značka: NORTHRUGS
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec na ven? Koberec, který můžu mít na zahradě, terase nebo u bazénu? Je to tak. Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS je...

Koberec na ven? Koberec, který můžu mít na zahradě, terase nebo u bazénu? Je to tak.

Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Koberec tak využijete nejen doma, ale kdekoli venku.


Oblíbený produkt Modrý venkovní koberec NORTHRUGS Karo, 80 x 200 cm lze zakoupit právě nyní tu na stránkách umístěný v kategorii venkovní koberce! Prozkoumejte ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii za super cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce NORTHRUGS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Modrý venkovní koberec NORTHRUGS od přední společnosti NORTHRUGS máte možnost sehnat právě teď u nás ve výprodejové akci. V akci od 1 490 Kč.