Multitex Dětské nepropustné prostěradlo Bamboo šedá, 70 x 140 cm

Dopřejte svým dětem pohodlný spánek díky nepropustnému prostěradlu s bambusovým vláknem. Prostěradlo je velmi příjemné na... více informací »
Multitex Dětské nepropustné prostěradlo Bamboo šedá
Značka: 4Home
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte svým dětem pohodlný spánek díky nepropustnému prostěradlu s bambusovým vláknem. Prostěradlo je velmi příjemné na...

Dopřejte svým dětem pohodlný spánek díky nepropustnému prostěradlu s bambusovým vláknem. Prostěradlo je velmi příjemné na dotek a bambusové vlákno je odolné vůči bakteriím i plísním a roztočům. Je proto vhodné pro alergiky. Spodní strana prostěradla je opatřena nepropustným zátěrem, který matraci spolehlivě ochrání před tekutinami a zajistí ji dlouhou životnost i hygienickou čistotu. Prostěradlo zároveň zůstává prodyšné.
Žádaný produkt Multitex Dětské nepropustné prostěradlo Bamboo šedá, 70 x jde koupit právě teď tady u nás umístěný v rubrice prostěradla! Připravili jsme zcela nové zboží ve zmiňované sekci snadno online! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Multitex Dětské nepropustné prostěradlo Bamboo šedá, 70 od dodavatele kvalitních produktů 4home jednoduše pořídíte zde teď skutečně levně! Zrovna nyní za cenu 429 Kč.