Předložka Zerbelli Farhona, 75 x 52 cm

Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva. Tato je... více informací »
Předložka Zerbelli Farhona
Značka: Zerbelli
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva. Tato je...

Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva.

Tato je vyrobena z kvalitního víceúčelového polyesteru, je potištěna inkousty na bázi přírodních pigmentů s vysokou stálostí barvy a neusazují se v ní bakterie, takže je vhodná pro alergiky i astmatiky. Kromě vysávání ji stačí jen přetřít mopem nebo hadrem a máte vyčištěno. Zároveň ji můžete vyprat i v pračce. Jestli tak doma máte psa nebo děti, už nemusíte mít starosti s časově náročnou údržbou.

Navíc je také nehořlavá a k tomu i izoluje. Chrání parkety před poškrábáním a hodí se zejména do kuchyně. A to ani nemusíme mluvit o tom, jak skvěle vypadá díky svému potisku.

Tento kvalitní a levný výrobek Předložka Zerbelli Farhona, 75 od dodavatele kvalitních produktů Zerbelli můžete najít u nás právě za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 649 Kč.