Předložka Zerbelli Larugo, 75 x 52 cm

Milujete rozkvetlé květiny? Jejich něžnost si můžete užít s potiskem této praktické předložky od značky Zerbelli. Tato je... více informací »
Předložka Zerbelli Larugo
Značka: Zerbelli
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Milujete rozkvetlé květiny? Jejich něžnost si můžete užít s potiskem této praktické předložky od značky Zerbelli. Tato je...

Milujete rozkvetlé květiny? Jejich něžnost si můžete užít s potiskem této praktické předložky od značky Zerbelli.

Tato je vyrobena z kvalitního víceúčelového polyesteru, je potištěna inkousty na bázi přírodních pigmentů s vysokou stálostí barvy a neusazují se v ní bakterie, takže je vhodná pro alergiky i astmatiky. Kromě vysávání ji stačí jen přetřít mopem nebo hadrem a máte vyčištěno. Zároveň ji můžete vyprat i v pračce. Jestli tak doma máte psa nebo děti, už nemusíte mít starosti s časově náročnou údržbou.

Navíc je také nehořlavá a k tomu i izoluje. Chrání parkety před poškrábáním a hodí se zejména do kuchyně. A to ani nemusíme mluvit o tom, jak skvěle vypadá díky svému potisku.

Unikátní a oblíbený produkt můžete získat prostě na našich stránkách v oblíbené kategorii koberce a rohožky! Nyní můžete získat další produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu!

Hodně žádaný produkt Předložka Zerbelli Larugo, 75 x 52 od výrobce s mnohaletou tradicí Zerbelli získáte bezpečně online za příznivou cenu! Nyní nakoupíte za 649 Kč.