Předložka Zerbelli Merro, 75 x 52 cm

Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva. Tato je... více informací »
Předložka Zerbelli Merro
Značka: Zerbelli
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva. Tato je...

Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva.

Tato je vyrobena z kvalitního víceúčelového polyesteru, je potištěna inkousty na bázi přírodních pigmentů s vysokou stálostí barvy a neusazují se v ní bakterie, takže je vhodná pro alergiky i astmatiky. Kromě vysávání ji stačí jen přetřít mopem nebo hadrem a máte vyčištěno. Zároveň ji můžete vyprat i v pračce. Jestli tak doma máte psa nebo děti, už nemusíte mít starosti s časově náročnou údržbou.

Navíc je také nehořlavá a k tomu i izoluje. Chrání parkety před poškrábáním a hodí se zejména do kuchyně. A to ani nemusíme mluvit o tom, jak skvěle vypadá díky svému potisku.

Tento oblíbený výrobek Předložka Zerbelli Merro, 75 x 52 lze nakoupit zrovna tu na našem webu ve známé sekci koberce a rohožky. Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Zerbelli. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Zerbelli svým zákazníkům nabízí top zboží !

Kvalitní produkt Předložka Zerbelli Merro, 75 x od výrobce se zárukou kvality Zerbelli můžete sehnat aktuálně za zcela nejnižší cenu. V akci za 649 Kč.