Přikrývka z mikrovlákna Mila Home Classic, 140 x 220 cm

Tato silně prošívaná přikrývka z mikrovlákna od značky Mila Home vás při chladných zimních nocích zmrznout nenechá. Plněná... více informací »
Přikrývka z mikrovlákna Mila Home Classic
Značka: Mila Home
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato silně prošívaná přikrývka z mikrovlákna od značky Mila Home vás při chladných zimních nocích zmrznout nenechá. Plněná...

Tato silně prošívaná přikrývka z mikrovlákna od značky Mila Home vás při chladných zimních nocích zmrznout nenechá. Plněná je totiž vysoce kvalitními dutými vlákny HCS, které vás spolehlivě zahřejí, aniž byste se příliš potili.

Proč zvolit právě tuto přikrývku?
• Už nemusíte střídat dvě různé přikrývky v průběhu měnících se ročních období. Tato v létě chladí a v zimě naopak pořádně zahřeje a je tak vhodná pro celoroční použití. Skvěle se navíc hodí i do domácností alergiků na peří.
• Její mimořádně měkký potah je plněn silikonizovanými vlákny (7d x 64 mm HCS), aby bylo dosaženo opravdového pohodlí.
OEKO-TEX Standard 100 zaručuje, že veškeré použité textilie splňují vysoké bezpečností i ekologické normy.

Nesnímatelný potah: 100% mikrovlákno
Výplň: duté vlákno

Tento kvalitní produkt Přikrývka z mikrovlákna Mila Home Classic, 140 x 220 cm lze koupit nyní u nás v oblíbené rubrice přikrývky. Vyberte si skvělé výrobky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další prověřené kousky od značky Mila Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Mila Home vám může poskytnout vynikající výrobky. za neuvěřitelně výhodné ceny! Podívejte se sami.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Přikrývka z mikrovlákna Mila Home od našeho známého výrobce Mila Home lze koupit zde teď právě skutečně výhodně. Akční ceny od 999 Kč.