Profod Hotelová osuška Ellin, 70 x 140 cm

Osuška v klasické bílé se dvěma elegantními proužky z vysoce kvalitního froté pro použití v hotelových provozech skvěle... více informací »
Profod Hotelová osuška Ellin
Značka: 4Home
139 Kč
Ověřit dostupnost »
Osuška v klasické bílé se dvěma elegantními proužky z vysoce kvalitního froté pro použití v hotelových provozech skvěle...

Osuška v klasické bílé se dvěma elegantními proužky z vysoce kvalitního froté pro použití v hotelových provozech skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Příjemná bavlna hýčká pokožku. Froté osuška je dvojitě obšitá, měkká a vysoce absorpční. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Levný produkt Profod Hotelová osuška Ellin, 70 x od známého dodavatele 4home jde koupit právě teď v nabídce levně. V akci za cenu 139 Kč.