Profod Osuška Classic bílá

Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška se třemi proužky, která je savá, a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Osuška Classic bílá
Značka: 4Home
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška se třemi proužky, která je savá, a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška se třemi proužky, která je savá, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.
Tento oblíbený produkt Profod Osuška Classic bílá máte možnost získat mimo jiné tady na stránkách v populární kategorii ručníky! Máme pro vás zlevněné kousky z této populární rubriky za rozumné peníze!

Kvalitní a levný produkt Profod Osuška Classic bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí 4home pohodlně nakoupíte u nás právě za výhodnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč.