Profod Osuška Snow šedá,, 70 x 140 cm

Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Osuška Snow šedá
Značka: 4Home
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.
Tento kvalitní produkt Profod Osuška Snow šedá,, 70 x 140 cm máte možnost koupit taky tady na webu zařazený v sekci ručníky. Nyní můžete získat parádní produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Populární značka 4Home má k dispozici velmi kvalitní sortiment . A to je teprve začátek.

Ve slevě kousek Profod Osuška Snow šedá,, 70 od naší známé značky 4home jednoduše získáte u nás právě za příznivou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 149 Kč.