Profod Ručník Classic hnědá, 50 x 100 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Ručník Classic hnědá
Značka: 4Home
199 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Nejprodávanější kus Profod Ručník Classic hnědá, 50 x 100 s osvědčenou značkou 4home lze pořídit tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 199 Kč.