Profod Ručník Classic růžová

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Ručník Classic růžová
Značka: 4Home
139 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Tento velmi žádaný produkt Profod Ručník Classic růžová od našeho předního výrobce 4home je k dostání právě teď v nabídce extra se slevou! Výhodně teď u nás za 139 Kč.