Profod Ručník Classic stříbrná

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Ručník Classic stříbrná
Značka: 4Home
79 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou  komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Tento designový produkt Profod Ručník Classic stříbrná od kvalitní společnosti 4home jednoduše můžete sehnat momentálně za výborné peníze! Ceny od 79 Kč.