Profod Ručník Classic tmavě šedá

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Ručník Classic tmavě
Značka: 4Home
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou  komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.Akční produkt můžete sehnat již dnes tady na našem webu zařazený v sekci ručníky. Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné sekce v akci! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých kousků značky 4Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Profod Ručník Classic tmavě od skvělého výrobce 4home máte možnost koupit momentálně na našich stránkách v bezva akci. Levně za 99 Kč.