Profod Ručník Fina cinnamon, 50 x 90 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník s celoplošným vetkávaným vzorem, který je savý, a přitom rychle schne, se... více informací »
Profod Ručník Fina cinnamon
Značka: 4Home
159 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník s celoplošným vetkávaným vzorem, který je savý, a přitom rychle schne, se...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník s celoplošným vetkávaným vzorem, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou  komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Akční a ve slevě kousek Profod Ručník Fina cinnamon, 50 od spolehlivé značky 4home můžete nakoupit zde nyní trvale výhodně! Zrovna nyní za cenu 159 Kč.