Profod Ručník Snow zelená, 50 x 100 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník s barevným proužkem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o... více informací »
Profod Ručník Snow zelená
Značka: 4Home
239 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník s barevným proužkem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník s barevným proužkem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Hodně povedený kousek Profod Ručník Snow zelená, 50 x 100 cm máte možnost nakoupit taky tu v oblíbené kategorii ručníky. Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z této známé sekce za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více kousků od výrobce 4Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Profod Ručník Snow zelená, od populárního výrobce 4home můžete nakoupit nyní za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 239 Kč.