Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Bird, 40 x 60 cm

Přivítejte své hosty ve velkém stylu! Rohožka z přírodního kokosového vlákna zaujme každého a pomineme-li její krásný... více informací »
Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Bird
Přivítejte své hosty ve velkém stylu! Rohožka z přírodního kokosového vlákna zaujme každého a pomineme-li její krásný...

Přivítejte své hosty ve velkém stylu!

Rohožka z přírodního kokosového vlákna zaujme každého a pomineme-li její krásný design, jistě vás potěší i praktičnost.

Má totiž protiskluzovou zadní stranu a je ručně barvená odolnou barvou, která vydrží kroky všech vašich přátel, rodiny i psa.

Poznámka: Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Nevystavujte ji dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození.

Zcela unikátní produkt Rohožka z přírodního kokosového vlákna jde koupit právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii koberce a rohožky! Mrkněte na kvalitní produkty z této sekce za outletovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Artsy Doormats prodává skvělý sortiment.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých produktů od značky Artsy Doormats. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Rohožka z přírodního kokosového od známého dodavatele Artsy Doormats je dostupný na našich stránkách pořád výhodně. Nyní pořídíte od 569 Kč.