Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Just Married, 40 x 60 cm

Rohožka je věc, která se s vámi loučí při každém vašem odchodu. A když se vracíte domů, je to to první, co vidíte. A tak... více informací »
Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Just Married
Rohožka je věc, která se s vámi loučí při každém vašem odchodu. A když se vracíte domů, je to to první, co vidíte. A tak...

Rohožka je věc, která se s vámi loučí při každém vašem odchodu. A když se vracíte domů, je to to první, co vidíte.

A tak si vyberte kousek, který vykouzlí úsměv na tváři jak vám, tak i návštěvám a sousedům. Protože na detailech záleží.

Je vyrobena z kokosového vlákna a spodní strana je potažena PVC vrstvou, která je protiskluzová.

Poznámka: Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Nevystavujte ji dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození.


Kvalitní a velmi žádaný výrobek naleznete rovněž na webu v oblíbené kategorii koberce a rohožky. Nyní najdete unikátní zboží ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Artsy Doormats. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Rohožka z přírodního kokosového vlákna od značky s dobrým jménem Artsy Doormats máte možnost dostat tady teď za super peníze. Právě teď za cenu 569 Kč.