Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Oh No Not You Again, 40 x 60 cm

Těžký den? Zvedněte si po příchodu domů náladu už u vstupních dveří. S touto rohožkou s trefným nápisem dáte svému... více informací »
Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Oh No Not You Again
Těžký den? Zvedněte si po příchodu domů náladu už u vstupních dveří. S touto rohožkou s trefným nápisem dáte svému...

Těžký den? Zvedněte si po příchodu domů náladu už u vstupních dveří. S touto rohožkou s trefným nápisem dáte svému vstupu styl a určitě pobavíte všechny příchozí.

Je vyrobena z kokosového vlákna a spodní strana je potažena PVC vrstvou, která je protiskluzová.
Nápis je ručně barven v Anglii.

Poznámka: Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Nevystavujte ji dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození.

Tento unikátní produkt Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Oh No Not You Again, 40 x 60 cm jde pořídit bezprostředně u nás v rubrice koberce a rohožky. Připravili jsme vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii v akci! Naše nabídka je široká, mrkněte na další kvalitní zboží od značky Artsy Doormats. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Artsy Doormats má k dispozici skvělé produkty..

Exkluzivní výrobek Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Oh od známé společnosti Artsy Doormats naleznete na našich stránkách teď trvale výhodně. Aktuálně v akci za 569 Kč.