Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Tree of Life, 40 x 60 cm

Nechte starosti i vážnost přede dveřmi a vstupte do domova s úsměvem na tváři! Že se to snadno říká, ale jak ve skutečnosti... více informací »
Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Tree of Life
Nechte starosti i vážnost přede dveřmi a vstupte do domova s úsměvem na tváři! Že se to snadno říká, ale jak ve skutečnosti...

Nechte starosti i vážnost přede dveřmi a vstupte do domova s úsměvem na tváři!

Že se to snadno říká, ale jak ve skutečnosti na to? Dejte si přede dveře jednu z veselých, vtipných, ale i milých a povedených rohožek a hned vás naladí na vlnu dobré nálady!

Je vyrobena z kokosového vlákna a spodní strana je potažena PVC vrstvou, která je protiskluzová.

Poznámka: Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Nevystavujte ji dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození.

Vysoce kvalitní produkt seženete rovnou tu na webu v oblíbené kategorii koberce a rohožky. Nyní pořídíte ještě další produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední dodavatel Artsy Doormats vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment . To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další prověřené zboží od značky Artsy Doormats. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Rohožka z přírodního kokosového originál od značky Artsy Doormats lze koupit bezpečně online opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 569 Kč.