Ručník Darwin černá, 50 x 100 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se zajímavým dekorem kostiček, který je savý a přitom rychle schne, se... více informací »
Ručník Darwin černá
Značka: 4Home
219 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se zajímavým dekorem kostiček, který je savý a přitom rychle schne, se...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se zajímavým dekorem kostiček, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník je opatřen praktickým poutkem, které je umístěno na delší straně ručníku.Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.  Tento neodolatelný produkt Ručník Darwin černá, 50 x 100 cm jde získat přímo tu na stránkách zařazený v kategorii ručníky! Připravili jsme další produkty z této kategorie snadno online! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Tento designový výrobek Ručník Darwin černá, 50 x 100 od dodavatele s dlouholetou historií 4home snadno můžete sehnat v naší online nabídce za super cenu. Nyní pořídíte od 219 Kč.