Růžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Rabbit, 60 x 90 cm

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky... více informací »
Růžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Rabbit
Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky...

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Tento kvalitní a žádaný produkt Růžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Rabbit, 60 x je k dostání právě u nás ve známé sekci koberce a rohožky. Nyní pořídíte parádní produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Přední značka Tiseco Home Studio vám poskytuje vynikající výrobky !

Výjimečný kus Růžová umělá kožešina Tiseco Home Studio od populárního výrobce Tiseco Home Studio snadno získáte v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! Nabídky od 999 Kč.