Růžový koberec Flair Rugs FOLD Somerton, 160 x 230 cm

Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka... více informací »
Růžový koberec Flair Rugs FOLD Somerton
Značka: Flair Rugs
4 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka...

Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka Flair Rugs, která si při jejich výrobě zakládá na precizním zpracování a pečlivě vybraných materiálech.

Důkazem je i tento klasický kousek z kolekce FOLD, jenž si získá své právoplatné místo i v těch nejnáročnějších domácnostech – je ideálním doplňkem k pohovce i do kuchyně. Téměř nepelichá, procházka po něm připomíná chůzi po obláčku a díky tlumeným barvám ho bez větších obtíží sladíte i s okázalejším vybavením.

Velkou výhodou je jeho pratelnost – pokud dojde ke znečištění, lze jej jednoduše vyprat a je jako nový. Navíc je také prakticky skladný – můžete ho snadno složit a skladovat ve skříni.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento diskontní produkt Růžový koberec Flair Rugs FOLD Somerton, 160 x 230 cm máte možnost koupit lehce na stránkách v populární sekci koberce. Nyní najdete ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky v akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce další zboží značky Flair Rugs. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Růžový koberec Flair Rugs FOLD Somerton, od kvalitní značky Flair Rugs můžete získat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 4 290 Kč.