Růžový koberec Universal Berna Liso, 80 x 150 cm

Minimalismus ve spojení s pastelovými barvami. Koberce z kolekce Berna Liso jsou důkazem, že jednoduchost je někdy nejlepší stylová... více informací »
Růžový koberec Universal Berna Liso
Značka: Universal
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Minimalismus ve spojení s pastelovými barvami. Koberce z kolekce Berna Liso jsou důkazem, že jednoduchost je někdy nejlepší stylová...

Minimalismus ve spojení s pastelovými barvami. Koberce z kolekce Berna Liso jsou důkazem, že jednoduchost je někdy nejlepší stylová volba. Tento kousek vizuálně sjednotí místnost a lehce zapadne do různých druhů interiéru, od klasického, přes bohémský, až po glamour. Polyesterový povrch díky svému charakteristickému lesku navíc dodá dávku elegance a je zároveň velmi příjemný pro bosou nohu.

Spodní strana je utkána z přírodní bavlny, která je známá prodyšností, pratelností a je rovněž vhodná pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Tento diskontní kousek Růžový koberec Universal Berna Liso, od výrobce s dlouholetou historií Universal snadno získáte zde teď právě za báječnou cenu! Pouze nyní za 1 490 Kč.