Sada 16 krémových nášlapů na schody Vitaus Madalyon, 20 x 65 cm

Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti. O obojí se totiž s lehkostí postará tato 16dílná sada stylových... více informací »
Sada 16 krémových nášlapů na schody Vitaus Madalyon
Značka: Vitaus
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti. O obojí se totiž s lehkostí postará tato 16dílná sada stylových...

Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti.

O obojí se totiž s lehkostí postará tato 16dílná sada stylových nášlapů na schody od značky Vitaus, které se díky kombinaci protiskluzové kožené spodní strany a oboustranné lepící pásky nikam nehnou. Ta se vespodu nachází jak na přední straně, tak i v ohybu.


Povedený kousek Sada 16 krémových nášlapů na schody můžete najít právě nyní na našem webu umístěný v kategorii koberce a rohožky! Získejte ještě další produkty z této známé sekce z pohodlí domova! Významný výrobce Vitaus prodává špičkové zboží.! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele Vitaus. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Sada 16 krémových nášlapů originál od značky Vitaus lze získat právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 590 Kč.