Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Live, 50 x 75 cm

Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář... více informací »
Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Live
Značka: Blanc
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář...

Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář od španělské značky Blanc tou nejlepší možnou volbou.

Upoutá svými stylovými vzory a kombinací barev, vybraných s tím největším citem pro sladěnost. Povlak je navíc vyroben ze 100% bavlny a díky tomu je velice příjemný na dotek a jeho údržba tak jednoduchá!

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Tento výjimečný kus Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Live, 50 x 75 cm lze sehnat aktuálně tady na stránkách v kategorii polštáře. Připravili jsme jiné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento akční kousek Sada 2 bavlněných povlaků od výrobce Blanc je dostupný tady teď právě extra se slevou! Právě lze objednat jen za 499 Kč.