Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Shine Confetti, 50 x 75 cm

Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem... více informací »
Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Shine Confetti
Značka: Blanc
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem...

Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem jsou něžné, ale hravé povlaky na polštáře, které dají šťávu jakékoliv ložnici.

Ke každé kolekci povlaků od značky Blanc, můžete také pořídit i povlaky na peřiny. Ty jsou designově sladěné tak, aby krásně ladily a vytvořily tak perfektní souznění v ložnici. My doporučujeme pořídit více různých druhů povlaků na polštáře a postupně je kombinovat. Díky tomu bude postel působit pokaždé trochu jinak.

Kvalitní kousek Sada 2 bavlněných povlaků na polštář Blanc Shine Confetti, 50 x 75 cm lze zakoupit nyní tady na webu zařazený v rubrice polštáře. Nyní můžete získat akční zboží z této populární kategorie za výhodnou cenu!

Zlevněný produkt Sada 2 bavlněných povlaků na polštář od výrobce s mnohaletou tradicí Blanc máte možnost koupit v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 429 Kč.