Sada 2 zeleno-bílých závěsů s příměsí bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm

Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru se sadou okenních závěsů značky Minimalist Home World. Dodají místnosti styl... více informací »
Sada 2 zeleno-bílých závěsů s příměsí bavlny Minimalist Home World
Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru se sadou okenních závěsů značky Minimalist Home World. Dodají místnosti styl...

Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru se sadou okenních závěsů značky Minimalist Home World. Dodají místnosti styl a pomohou regulovat intenzitu světla.

Jsou vyrobeny ze směsi polyesteru (70%) a bavlny (30%), díky čemuž jsou odolné a mají dlouhou životnost. Tvar či výraznou barvu neztrácí ani při pravidelném praní.

Tento oblíbený kus Sada 2 zeleno-bílých závěsů s příměsí bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm je k získání bez problémů tu zařazený v sekci závěsy. Pořiďte si ještě jiné kousky z této populární sekce snadno online. To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Minimalist Home World. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Sada 2 zeleno-bílých závěsů s příměsí bavlny Minimalist od top značky Minimalist Home World snadno seženete zde teď za příznivou cenu. Akční ceny od 2 190 Kč.