Sada 3 modro-béžových koupelnových předložek Chilai Home by Alessia Leonard

Došlápnutí mokrou nohou na chladnou podlahu po hřejivé koupeli v sobě skrývá hned dvojí nebezpečí. Jednak můžete snadno... více informací »
Sada 3 modro-béžových koupelnových předložek Chilai Home by Alessia Leonard
Došlápnutí mokrou nohou na chladnou podlahu po hřejivé koupeli v sobě skrývá hned dvojí nebezpečí. Jednak můžete snadno...

Došlápnutí mokrou nohou na chladnou podlahu po hřejivé koupeli v sobě skrývá hned dvojí nebezpečí. Jednak můžete snadno uklouznout, ale také si zadělat na pořádné nachlazení.

S parťákem v podobě kvalitní předložky jsou rizika zažehnána. Tato krasavice k vašim nohám zimu nepustí, zároveň je protiskluzová a dokonce i antibakteriální. Dopřejte si to nejlepší!

Rozměry jednotlivých předložek:
1. 40 x 60 cm
2. 50 x 60 cm
3. 60 x 100 cm

Žádaný produkt můžete najít zrovna tady u nás v kategorii koupelnový textil. Najděte si jiné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární značka Chilai Home by Alessia má v nabídce prvotřídní produkty.. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce Chilai Home by Alessia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný výrobek Sada 3 modro-béžových koupelnových předložek Chilai Home od naší známé značky Chilai Home by Alessia pohodlně dostanete u nás právě za výprodejovou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 690 Kč.