Sada 6 prostírání Villa d’Este Jungle

Jídelní tabuli vytváří drobnosti a maličkosti. Pestrobarevným prostíráním lehce vykouzlíte na stole jižanskou pohodu, kterou by... více informací »
Sada 6 prostírání Villa d'Este Jungle
Značka: Villa d'Este
749 Kč
Ověřit dostupnost »
Jídelní tabuli vytváří drobnosti a maličkosti. Pestrobarevným prostíráním lehce vykouzlíte na stole jižanskou pohodu, kterou by...

Jídelní tabuli vytváří drobnosti a maličkosti. Pestrobarevným prostíráním lehce vykouzlíte na stole jižanskou pohodu, kterou by vám leckterý ital záviděl.

O značce Villa d’Este:
Italská značka Villa d’Este barvami jen hýří. Duhové kolekce nádobí si podmaní milovníky veselých barev a kvalitních materiálů. Značka totiž používá materiály jako je porcelán, kamenina, ocel nebo sklo.


Oblíbený a kvalitní produkt dostanete prostě na stránkách v sekci kuchyňský textil! Připravili jsme kvalitní kousky ve zmíněné sekci v bezva akci. Známý výrobce Villa d’Este dlouhodobě prodává kvalitní produkty za příznivé ceny.

Tento výjimečný produkt Sada 6 prostírání Villa d'Este od skvělého výrobce Villa d'Este jednoduše najdete online za nejnižší cenu! Akční cena 749 Kč.